Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulanlar & Kullanım Rehberi


Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Ödeme yöntemi olarak kitaplar teslim edildiğinde kapıda kredi kartı ya da nakit olarak ödeme alınmaktadır. Fatura için kurumsal veya şahıs olarak sipariş formundan belirterek doğru bilgileri girmeniz gerekmektedir. Faturalarınız belirttiğiniz adrese ve fatura bilgilerine göre düzenlenerek adresinize ayrıca gönderilecektir.

Teslimat Ücretli midir?

Teslimat ya da kargo ücretsizdir. Teslimat konusunda ücret talep edilmeyecektir.

Kitap Listeleri Neye Göre Belirlenir?

Okullarda okutulacak ders kitapları dönem başlamadan kurul tarafından belirlenir. Kitaplar; okullar ve sınıflara göre paket şeklindedir. Paket içerisinde ilgili okul ve sınıfta okutulacak ders kitapları yer almaktadır. Kitaplar paket şeklinde satılmaktadır.

Sistem Güvenli midir?

Kişisel bilgileriniz güvence altındadır. Detaylar için Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.